W tym roku wykonaliśmy kolejną sesję razem z Kasią i Danielem. Zapraszamy wszystkie Młode Pary na sesje zaręczynowe, bawimy się doskonale, efekty są znakomite a wykonane zdjęcia wykorzystać można np. do wykonania zaproszeń ślubnych.

Facebook!

Zapraszam wszystkich rodziców z dziećmi przed mój obiektyw; sesje dla najmłodszych, rodzinne, chrzty, sesje ciążowe.

Facebook!

Fajne miejsce na wieczorna sesje plenerową :) Zapraszam Młode Pary na kolejne sesje w tym miejscu !!

Facebook!

Nadal tu jestem, tylko czasu trochę brak :) W skrócie kolejne Młode Pary, które miałam przyjemność fotografować w 2013 roku.

Facebook!

Na początku lipca fotografowałam ślub Karoliny i Wojtka, dziękuje za wspaniałą atmosferę i cierpliwość na sesji plenerowej :):). Młoda Para należy do zespołu muzycznego EROS BAND, który gra również na weselach, Wojtek gra na perkusji, Karolina natomiast śpiewa. Zapraszam na ich stronę internetową http://erosband.pl/

Przedstawiam reportaż z tego dnia; zapraszam :)

 

 

Facebook!

Fajne miejsce :) :) :). Zapraszam przyszłe Młode Pary - zabiorę Was tam.

Facebook!

W ostatnią sobotę miałam przyjemność uczestniczyć Marzenie i Łukaszowi w tym ważnym dniu. Dziękuje wszystkim za wspaniałą atmosferę i zabawę.

Zdjęcia wkrótce :)

Facebook!

Podczas pracy na ślubie i weselu zawsze staram się uchwycić kilka detali takich jak dekoracje stołów, samochodu, kwiaty i oczywiście obrączki. Pozostaje to na pewno miłą pamiątką tego dnia.

Facebook!

Pierwszą Młodą Parą w tym sezonie, którą miałam przyjemność fotografować byli Dominika i Szymon. Ślub i przyjecie odbyły się w Zabrzu, w dniu ślubu wykonaliśmy również krótką sesje plenerową, w której dominowały klasyczne ujęcia ślubne - ich przykłady poniżej. Zapraszam !

Facebook!

Kolejny sezon ślubny powoli nabiera tempa, wkrótce nowe fotografie :)

Facebook!