Zapraszam wszystkich rodziców wraz z pociechami przed mój obiektyw. Wykonuje zdjęcia dla dzieci i sesje rodzinne u Państwa w domu, w tym celu zabieram swoje przenośne studio fotograficzne. Sesje rodzinne i dziecięce oraz ciążowe mogą być równocześnie realizowane w plenerze przy ładnej pogodzie :)

Facebook!

W wolnej chwili, wyskoczyłam na wystawę psów, która odbyła się 7 kwietnia w Gliwicach, pora już wiosenna jednakże pogoda jeszcze nieco zimowa, mimo wszystko było przesympatycznie, zwłaszcza że miałam okazję trochę pofotografować :) :). Kilka migawek z tego wydarzenia poniżej - zapraszam !

Facebook!

Zima, zima czas biegnie szybko ! więc mam spore zaległości w aktualizacji bloga :) :) a kolejne Młode Pary jeszcze z lata i jesieni nie przedstawione. Tak więc do dzieła.

Hania i Marcin.

Ślub w Zabrzu, wesele w Paniówkach. Niezwykle sympatyczna i uśmiechnięta Młoda Para. Dużo radości i zabawy. Dziękuje za możliwość uczestnictwa w tym ważnym dniu gdy mogłam na zdjęciach uchwycić te emocję.

 

Ślub Patrycji i Adama.

Z przyjemnością przedstawiam kolejną Młodą Parę, Patrycję i Adama, których ślub fotografowałam we wrześniu 2012 roku. W tym dniu wykonaliśmy również, krótki plener w pobliżu restauracji Tawerna w Kleszczowie.

 

Wiola i Łukasz.

Plener w Świerklalńcu i na Zamku w Mosznej.

Facebook!

Tym razem zapraszam na odsłonę kolejnej Młodej Pary Julianny i Pawła, których ślub odbył się 21 lipca w Kościele p.w. Św. Macieja w Zabrzu. Jako miejsce pleneru młodzi wybrali klasyczny Pałac i Park w Pszczynie, zdążyliśmy jednak jeszcze na krótką sesję w zbożu i zachód słońca nad zalewem Goczałkowickim.

Facebook!

Zapraszam na reportaż ślubny Patrycji i Michała, których uroczystość odbyła się w 2 czerwca tego roku, mam nadzieję, iż choć w części oddaje on nastrój i emocję, których tak wiele miałam zaszczyt doświadczyć wraz z Młodą Parą.