W tym roku miałam również okazję uczestniczyć rodzicom małego Kajetana podczas uroczystości Chrztu Świętego.Reportaż przedstawiający wydarzenia tego dnia mam przyjemność zaprezentować w moim kolejny wpisie.

Zapraszam wszystkich rodziców wraz ich pociechami przed mój obiektyw.

Facebook!

Kolejna odsłona tegorocznej Pary Młodej Małgosi i Marcina. Ślub odbył się w Gliwicach, natomiast na plener wybraliśmy Muzeum Zabytkowych pojazdóworaz zalew w Pławniowicach. Zapraszam do oglądania fotografii. :):)

Facebook!

Kolejny ślub w tym roku - kolejna przemiła Młoda Para: Patrycja i Sławek.Dzień po weselu udało się nam wykonać plener, pogoda była "modelowa". Dziękuje Młodej Parze za cierpliwość i współpracę.

Plener był długi i wyczerpujący ale efekty są znakomite !

Facebook!

Witam ponownie !!

Po dłuższej przerwie spowodowanej natężeniem pracy fotograficznej :):) - powracam z nowymi zdjęciami z kolejnego ślubu .Na początku czerwca miałam przyjemność towarzyszyć Beacie i Sebastianowi w tym ważnym wydarzeniu.

Serdecznie dziękuje z wspaniałą atmosferę, którą mam nadzieje udało się zatrzymać na fotografiach.

Facebook!

Pierwszą Młodą Parą w tym sezonie ślubnym, która stanęła przed moim obiektywem byli Marta i Adam. Miałam przyjemność towarzyszyć im w tym dniu od samego początku, do niemalże rana. Pogoda dopisała tak, że oprócz reportażu, wykonaliśmy również krótką sesję plenerową w Parku Świerklanieckim. Poniżej "migawki" z tego wydarzenia.

Facebook!

Podczas uroczystości rodzinnych oczywiście zawsze towarzyszy mi moje "trzecie oko" :) :) czyli niezawodny NIKON D700. Poniżej kilka migawek z urodzin Jagody 16.04.2011.

Facebook!

Reportaż ślubny przedstawia rzeczywiste zdarzenia i towarzyszące mu okoliczności. Tu fotograf jest świadkiem emocji i relacji pomiędzy osobami biorącymi udział w wydarzeniu jakim jest ślub. Nie ma miejsca na kreacje i modyfikację zdarzeń. Dobry reportaż cechuje się rzetelnością i wiernością wobec zaistniałych zdarzeń. Prowadzi widza w sposób chronologiczny poprzez ciąg zdarzeń, przekazując wrażenia i emocje.

Te reguły staram się stosować fotografując dzień ślubu, czy jest tak faktycznie oceńcie sami. Poniżej jeden z kilkunastu fotoreportaży ślubnych, który miałam przyjemność wykonać.

Facebook!

1 kwietnia miałam przyjemność uczestnictwa w warsztatach fotograficznych organizowanych przez Świat Obrazu http://www.swiatobrazu.pl/.

Po cyklu wykładów na temat "Sztuki Patrzenia", którego przesłaniem było to iż, nie wystarczy jedynie patrzeć, trzeba przede wszystkim umieć zobaczyć,- co jest istotą dobrego zdjęcia, wyruszyliśmy ulicami Katowic na fotograficzny spacer. Naszym fotograficznym tematem na ten dzień była geometria i odbicia.

Facebook!

Kilka słów o fotoksiążkach, które proponuje Młodym Parom w ramach usługi ślubnej.

Propozycję projektu przesyłam mailem do dwóch tygodni po ślubie Młodym Parom do wglądu, następnie wspólnie ustalamy ostateczny jej wygląd.

Okładki fotoksiążek są zawsze sztywne z nadrukiem zdjęciowym bądź oprawiane w skórę naturalną bądź eko. Standardowy rozmiar to 30 x 30 - co daje po rozłożeniu wielkość 30x60 cm. Strony fotoksiążki są również sztywne wykonane na papierze fotograficznym jedwabistym lub metalicznym o wysokim połysku.

Oczywiście oprócz fotoksiążek w ofercie posiadam albumy tradycyjne - wklejane oraz wydruki zdjęć ślubnych na płótnie malarskim w różnych formatach.

Poniżej kilka przykładowych projektów stron fotoksiążek.

Facebook!

Witam na moim blogu.

Ruszam z moim blogiem od nowego sezonu 2011, aby na bieżąco prezentować istotne wydarzenia z zakresu fotografii ślubnej i nie tylko.Poniżej przedstawić chcę pokrótce co ważnego zdarzyło się w sezonie 2010 i wcześniej.

Sezon ślubny 2010, zaufało mi 15 Młodych Par:

Beata i Mariusz

Magda i Andrzej

Edyta i Wojtek

Marcela i Marek

Marta i Artur

Maria i Stanisław

Aneta i Damian

Agnieszka i Paweł

Asia i Bartek

Mariola i Wojtek

Iza i Tomek

Beata i Jacek

Ania i Adam

Renata i Dominik

Dominika i Darek

 

Zapraszam przyszłe Młode Pary w roku 2011 i latach następnych przed mój obiektyw:):):)

Rok 2010 zaobfitował również trzema warsztatami fotograficznymi prowadzonymi przez Studio Moment - Grzegorz Płaczek w Krakowie, podczas których miałam okazję uzupełniać swoją fotograficzną wiedzę.

http://www.szkolaobrazu.pl/

Poniżej kilka migawek z warsztatów "Reporterska fotografia ślubna i edycja zdjęć" - marzec 201, "Portret kobiecy i zarządzanie barwą" - maj 2010, oraz Warsztatów plenerowych w Starej Parowozowni w Rudach Raciborskiech" - wrzesień 2010.


 

Poniżej kilka Młodych Par z lat wcześniejszych.

Ania i Paweł

Klaudia i Sławek

Magda i Błażej

Kasia i AdamFacebook!