15 listopada na Zamku w Toszku odbędą się Targi Ślubne, zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska między 13:00 a 18:00.

Więcej informacji na stronie organizatora Centrum Kultury "Zamek w Toszku" www.zamektoszek.eu

Facebook!

W tym roku miałam przyjemność fotografować ślub Kasi i Daniela, których ceremonia oraz wesele odbyły się na Zamku Topacz koło Wrocławia. Rok wcześniej odbyła się ich sesja zaręczynowa, gdzie obydwoje okazali się być wspaniałymi modelami :) Pogoda dopisała, ceremonia odbyła się w ogrodzie na terenie zamku, wykorzystaliśmy również teren wokoło obiektu do wykonania sesji plenerowej.

Zapraszam do oglądania reportażu fotograficznego:

Facebook!

Kolejna sesja w moich ulubionych "plenerowych" miejscach :) :) Wykonana znacznie później niż ślub ale warto było czekać na taka pogodę i światło !

Jura, Pogoria, Bujaków :)

Facebook!

Mała rozgrzewka przed sezonem !! wszystko w pełnym rozkwicie, kilka migawek ze spaceru po Ogrodzie Botanicznym w Zabrzu - maj 2015

Facebook!

Ponieważ zima nie odpuszcza, dorzucę też kilka swoich zimowych obrazków, które udało nam się zrobić razem z Młoda Parą Anią i Pawłem podczas kilku śnieżnych dni tego zimowego sezonu.

Trzymali się mocno i dzielnie, nikt nie zachorował, tak że zachęcam kolejne Młode Pary do zimowych sesji w następnym roku, a póki co byle do wiosny......:) :) :)

Facebook!

W tym wpisie chciałam zachęcić przyszłe Młode Pary aby dołączyły się do działań charytatywnych, celem wsparcia instytucji dobroczynnych. Kilkakrotnie spotkałam się na weselach ze zbiórka środków pieniężnych zamiast kwiatów na wybrany cel. Młode Pary miały przygotowane specjalne skarbony lub koszyki, do których goście podczas życzeń wrzucali drobne zamiast kwiatów. Informacja dla gości o takiej inicjatywie zamieszczona była w zaproszeniach ślubnych.

Przykładowy link organizacji, która pozyskuje środki dzięki takim działaniom:

http://www.gajusz.org.pl/dla-pomagajacych/sluby/

info: mdybczynski@gajusz.org.pl

Facebook!

Sesja zdjęciowa we wnętrzach restauracji "Zabrzański gościniec" podczas wesela Asi i Łukasza. W zimowe dni, gdy brak śniegu i ładnej pogody do sesji zdjęciowych staramy się wykorzystywać wnętrza obiektów weselnych. Szukamy również wspólnie ciekawych wnętrz na jesienno-zimowe plenery, takie jak obiekty zabytkowe, ogrody zimowe czy hale przemysłowe.

Facebook!

Facebook!

Późnojesienny ślub Ani i Andrzeja już za nami, teraz czekamy na sesję plenerową; mamy nadzieje na zimową scenerię zdjęć :) a póki co zimy brak !! Zatem czekamy...

Tak więc na razie kilka migawek z uroczystości ślubnej.

Facebook!

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas Targów Ślubnych, które odbędą się w dniach 15-16 listopada w EC Gliwice. Zaprezentujemy najnowsze zdjęcia, albumy, fotoksiążki, oraz zaproponujemy kupon rabatowy na nasze usługi. Wspólnie z kamerzysta z zaprzyjaźnionej firmy VIDANA zaproponujemy korzystny rabat na obsługę FOTO-VIDEO.

Facebook!

W tym roku wykonaliśmy kolejną sesję razem z Kasią i Danielem. Zapraszamy wszystkie Młode Pary na sesje zaręczynowe, bawimy się doskonale, efekty są znakomite a wykonane zdjęcia wykorzystać można np. do wykonania zaproszeń ślubnych.

Facebook!

Zapraszam wszystkich rodziców z dziećmi przed mój obiektyw; sesje dla najmłodszych, rodzinne, chrzty, sesje ciążowe.

Facebook!

Fajne miejsce na wieczorna sesje plenerową :) Zapraszam Młode Pary na kolejne sesje w tym miejscu !!

Facebook!

Nadal tu jestem, tylko czasu trochę brak :) W skrócie kolejne Młode Pary, które miałam przyjemność fotografować w 2013 roku.

Facebook!

Na początku lipca fotografowałam ślub Karoliny i Wojtka, dziękuje za wspaniałą atmosferę i cierpliwość na sesji plenerowej :):). Młoda Para należy do zespołu muzycznego EROS BAND, który gra również na weselach, Wojtek gra na perkusji, Karolina natomiast śpiewa. Zapraszam na ich stronę internetową http://erosband.pl/

Przedstawiam reportaż z tego dnia; zapraszam :)

 

 

Facebook!

Fajne miejsce :) :) :). Zapraszam przyszłe Młode Pary - zabiorę Was tam.

Facebook!

W ostatnią sobotę miałam przyjemność uczestniczyć Marzenie i Łukaszowi w tym ważnym dniu. Dziękuje wszystkim za wspaniałą atmosferę i zabawę.

Zdjęcia wkrótce :)

Facebook!

Podczas pracy na ślubie i weselu zawsze staram się uchwycić kilka detali takich jak dekoracje stołów, samochodu, kwiaty i oczywiście obrączki. Pozostaje to na pewno miłą pamiątką tego dnia.

Facebook!

Pierwszą Młodą Parą w tym sezonie, którą miałam przyjemność fotografować byli Dominika i Szymon. Ślub i przyjecie odbyły się w Zabrzu, w dniu ślubu wykonaliśmy również krótką sesje plenerową, w której dominowały klasyczne ujęcia ślubne - ich przykłady poniżej. Zapraszam !

Facebook!

Kolejny sezon ślubny powoli nabiera tempa, wkrótce nowe fotografie :)

Facebook!