15 listopada na Zamku w Toszku odbędą się Targi Ślubne, zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska między 13:00 a 18:00.

Więcej informacji na stronie organizatora Centrum Kultury "Zamek w Toszku" www.zamektoszek.eu

Facebook!

W tym roku miałam przyjemność fotografować ślub Kasi i Daniela, których ceremonia oraz wesele odbyły się na Zamku Topacz koło Wrocławia. Rok wcześniej odbyła się ich sesja zaręczynowa, gdzie obydwoje okazali się być wspaniałymi modelami :) Pogoda dopisała, ceremonia odbyła się w ogrodzie na terenie zamku, wykorzystaliśmy również teren wokoło obiektu do wykonania sesji plenerowej.

Zapraszam do oglądania reportażu fotograficznego:

Facebook!

Kolejna sesja w moich ulubionych "plenerowych" miejscach :) :) Wykonana znacznie później niż ślub ale warto było czekać na taka pogodę i światło !

Jura, Pogoria, Bujaków :)

Facebook!

Mała rozgrzewka przed sezonem !! wszystko w pełnym rozkwicie, kilka migawek ze spaceru po Ogrodzie Botanicznym w Zabrzu - maj 2015

Facebook!

Ponieważ zima nie odpuszcza, dorzucę też kilka swoich zimowych obrazków, które udało nam się zrobić razem z Młoda Parą Anią i Pawłem podczas kilku śnieżnych dni tego zimowego sezonu.

Trzymali się mocno i dzielnie, nikt nie zachorował, tak że zachęcam kolejne Młode Pary do zimowych sesji w następnym roku, a póki co byle do wiosny......:) :) :)

Facebook!

W tym wpisie chciałam zachęcić przyszłe Młode Pary aby dołączyły się do działań charytatywnych, celem wsparcia instytucji dobroczynnych. Kilkakrotnie spotkałam się na weselach ze zbiórka środków pieniężnych zamiast kwiatów na wybrany cel. Młode Pary miały przygotowane specjalne skarbony lub koszyki, do których goście podczas życzeń wrzucali drobne zamiast kwiatów. Informacja dla gości o takiej inicjatywie zamieszczona była w zaproszeniach ślubnych.

Przykładowy link organizacji, która pozyskuje środki dzięki takim działaniom:

http://www.gajusz.org.pl/dla-pomagajacych/sluby/

info: mdybczynski@gajusz.org.pl

Facebook!

Sesja zdjęciowa we wnętrzach restauracji "Zabrzański gościniec" podczas wesela Asi i Łukasza. W zimowe dni, gdy brak śniegu i ładnej pogody do sesji zdjęciowych staramy się wykorzystywać wnętrza obiektów weselnych. Szukamy również wspólnie ciekawych wnętrz na jesienno-zimowe plenery, takie jak obiekty zabytkowe, ogrody zimowe czy hale przemysłowe.

Facebook!

Facebook!

Późnojesienny ślub Ani i Andrzeja już za nami, teraz czekamy na sesję plenerową; mamy nadzieje na zimową scenerię zdjęć :) a póki co zimy brak !! Zatem czekamy...

Tak więc na razie kilka migawek z uroczystości ślubnej.

Facebook!

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas Targów Ślubnych, które odbędą się w dniach 15-16 listopada w EC Gliwice. Zaprezentujemy najnowsze zdjęcia, albumy, fotoksiążki, oraz zaproponujemy kupon rabatowy na nasze usługi. Wspólnie z kamerzysta z zaprzyjaźnionej firmy VIDANA zaproponujemy korzystny rabat na obsługę FOTO-VIDEO.

Facebook!